Главная

Объявления вконтакте: Босс-молокосос скачать торрент в хорошем качестве бесплатно:

Дата публикации: 2018-07-20 06:45

Весь світ затамувавши подих чекає цього поєдинку!🥊 Переможець стане володарем одразу чотирьох поясів, у переможеного не залишиться нічого!😱

Подробнее


Ти можеш здатися зараз, перестати йти вперед, убити в собі віру та забути про власні мрії... Звичайно, ти можеш загубитися в ролях, котрі ніколи не стануть тобі рідні, бути з людьми, котрі ніколи не зможуть зрозуміти тебе, або перебороти страх непорозуміння з "реальністю", та збудувати свою, власну, той світ, в якому ти - володар. І не дивлячись назад, просто йти до мети. Якщо ти хочеш малювати, малюй, і не важливо, які фарби в тебе є і що кажуть інші, а любиш писати - пиши, навіть коли весь світ кричатиме "ти ніхто", пам*ятай, коли в тобі є віра, надія, та хоча б капля любові до світу, ти вже став особистістю, вперед, до нових сподівань та мрій. Ти того вартий. Воно того варте.
Інакше життя втрачає сенс, воно стає непотрібним, коли перестаєш робити те, що любиш.

Подробнее


Для мене особливо дуже важливо, хто мені каже «Слава Україні!», і, кому я буду відповідати «Героям Слава!»

Честь маю!

Олександр Сінілов
ВО «Правова Платформа України»
ошрб «Володар»
АВС ///

Подробнее


#Приватбанк, кажете? ))) Персональні дані його клієнта під надійним захистом? А, як же тоді бути з цим? – Сьогодні бойовики надіслали мені з погрозами всі мої банківські дані (вибіркову мою банківську історію, яка тільки є на мене в тому банку), які я відкрив у Приватбанку не тільки з самого початку, але і вчора, що мене взагалі обурило?! Мені навіть прокоментували, коли і в яких магазинах в Україні я розраховувався карткою «Привата», які були кредити, всі банківські картки, прописка, адресу батьків, і так далі... ))) Ось тому я і не довіряю українським банкам, і не зберігаю там більше, ніж зарплатня пересічного українця за місяць, а то і взагалі копійки!!! У мене все! )))

Олександр Сінілов
ВО «Правова Платформа України»
ошрб «Володар»
АВС ///

Подробнее